• ÖZEL GÜVENLİK RANDEVU ALMA

    ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BAŞVURU RANDEVU ALMA İŞLEMİ Şuan bu sayfada olan siz Özel güvenlik görevlisi adayları muhtemelen sınavı başarıyla geçmiş v...


ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BAŞVURU RANDEVU ALMA İŞLEMİ

Şuan bu sayfada olan siz Özel güvenlik görevlisi adayları muhtemelen sınavı başarıyla geçmiş ve sertifikanızı almışsınızdır. Sınavı başarı ile geçmiş bütün adayları tebrik der başarılarının devamını dilerim.

Özel güvenlik  kimlik kartı
almak isteyenler sınavı kazandıktan sonra kayıtlı oldukları kurs tarafından hazırlanması için bir evrak listesi verilir, özel güvenlik görevlisi adayları hazırladıkları evrakları Bulunduğunuz ildeki Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) / Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir. Evrak teslimi işlemi yoğunluk sebebi ile illerimizin büyük çoğunluğunda RANDEVU sistemi ile yapılmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana vb bazı büyük şehirlerimiz de Özel Güvenlik kimlik kartı başvurusu için randevu ile sıra almak zorunludur.

İstanbul özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

Bursa özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

Ankara özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

İzmir özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

Kocaeli özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

Adana özel güvenlik şube randevu ekranı için tıklayınız

Özel Güvenlik randevu alma saatleri her il için belirli zaman aralıklarıyla sürekli emniyet müdürlükleri tarafından değiştirilmektedir. 2020 için sabah 08:30-09:30 ve akşam 16:30-17:30 saatlerinde sayfa genelde açık olmaktadır.

Diğer İllerimizde Randevu alma Nasıl Yapılmaktadır? Dediğinizi duyar gibiyim

Bulunduğunuz il için telefonla mı veya site üzerinden mi randevu alınıp alınmadığını kayıtlı olduğunuz kursa sorarak öğrenebilirsiniz çünkü bazı illerimizde telefonla randevu alma işlemi yapılmaktadır. Kayıtlı olduğunuz kurs bu bilgileri sizlerle paylaşmaktadır.


sinavinahazirlaniyorum.com olarak özel güvenlik sınavına hazırlanan güvenlik görevlisi adayları; Yayınlamış olduğumuz konu anlatımlara çalışarak ve online testlerden kayda değer bir başarı elde eden ögg adayları muhtemelen sınavda sorulacak sorulara doğru cevap vereceklerdir.
sinavina hazirlaniyorum

YORUMLAR

ÖZEL GÜVENLİK

107.TEMEL EĞİTİM VE 83.YENİLEME SINAVI

24 şubat 2024

SON YAZILAR
POPÜLER YAZILAR
SON YORUMLAR
BİZİ TAKİP EDİN