• ÖZELGÜVENLİK KİMLİK KARTI SORGULAMA

    ÖZELGÜVENLİK KİMLİK KARTI SORGULAMA Bu yazımızda özel güvenlik kimlik kartı için yeni başvuru yapan adayların arşiv araştırma sonuç bilgisine nasıl u...


ÖZELGÜVENLİK KİMLİK KARTI SORGULAMA

Bu yazımızda özel güvenlik kimlik kartı için yeni başvuru yapan adayların arşiv araştırma sonuç bilgisine nasıl ulaşabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.


Özel güvenlik kimlik başvuru evraklarınızı toplayıp bulundugunuz ilin özel güvenlik şube müdürlüğüne teslim ettikten sonra Özel Güvenlik Kimlik Kartınız için soruşturmaya tabi tutulursunuz. Soruşturma ortalama 45 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır, soruşturmanız sonuçlandıktan sonra Özel Güvenlik Kimlik kartınız hazırlanır ve tarafınıza gönderilir.


Evrakları teslim ettiğiniz zaman sizlerden evrakları alan görevli memur sizden soruşturma sonrası fotoğraf vb istemiş ise kesinlikle soruşturma sonuçlandı yazısını gördükten sonra tekrardan randevu alıp eksik/istenilen evragı hazır edip şubeye gitmeniz gerekebilir ama bu her şubede standart degildir.

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Soruşturma sonuç ekranı için tıklayınız.

Konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi yoruma yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.


sinavinahazirlaniyorum.com olarak özel güvenlik sınavına hazırlanan güvenlik görevlisi adayları; Yayınlamış olduğumuz konu anlatımlara çalışarak ve online testlerden kayda değer bir başarı elde eden ögg adayları muhtemelen sınavda sorulacak sorulara doğru cevap vereceklerdir.
sinavina hazirlaniyorum

YORUMLAR

ÖZEL GÜVENLİK

107.TEMEL EĞİTİM VE 83.YENİLEME SINAVI

24 şubat 2024

SON YAZILAR
POPÜLER YAZILAR
SON YORUMLAR
BİZİ TAKİP EDİN