• Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi ?

    Herkese merhaba Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi ? 87. Dönem Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi? 87. Dönem Özel Güvenlik Sınavı Nezaman Bu sorularını...


Herkese merhaba

Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi ? 87. Dönem Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi? 87. Dönem Özel Güvenlik Sınavı Nezaman Bu sorularınıza sinavinahazirlaniyorum.com olarak cevap olmaya çalışacagız.

05/04/2020 tarihinde yapılması planlanan ancak koronavirüs (covid-19) tedbirleri nedeniyle ertelenen Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi Sınavı 05.05.2020 tarihinde ÖZEL GÜVENLİK DENETLEME BAŞKANLIĞI resmi web sitesinde yapılan duyuru ile sınavın (Özel Güvenlik 87.Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınavı)  06/06/2020 Cumartesi günü saat 10:00’da ülke genelinde yapılacağı bildirilmişti ve sınav talimatlarında özel güvenlik sınavına girecek ögg adayları sınav yerlerine yanlarında getirmiş oldukları maske/eldiven takılı bir şekilde alınacak olup, sınav süresince adayların ve sınav görevlilerin sınavda sosyal mesafe kuralına riayet etmeleri sağlanacaktır, gibi tedbirler çerçevesinde 6 haziranda adaylar sınava girebilecekti.
Yayınlanan resmi duyuru yazısı ve talimatlar

Özel güvenlik görevlisi kursiyerlerinin bir kısmı 20.05.2020 tarihinde kayıtlı oldukları özel güvenlik kurslarınca ögg sınavı 21 haziran 2020 tarihine ertelenmiştir diye bir mesajla bilgilendirildi. Adayların gündemine yerleşen sınav tarihinin 2. sefer tekrardan ertelenmesi bize konunun doğruluk payının ne olduğu ve sınavın net tarihin ne olduğu gibi sorular sorulmaya başlandı.

sinavahazirlaniyorum.com olarak 21.05.2020 tarihinde ÖZEL GÜVENLİK DENETLEME BAŞKANLIĞI sınav işlemleri departmanı görevlisi ile yapmış oldugumuz iletişim sonucunda sınavın 21. haziran 2020 tarihine ertelendiğini doğrular nitelikte sözlü bir iletişimimiz oldu sebebi ve detayların resmi web sitesindeki duyurular da paylaşıldığı dile getirildi.

Şuan için duyurular bölümünde halen sınavın 06.06.2020 tarihinde yapılacagı yazı mevcuttur, yeni duyuru henüz yayınlanmamış ve bu durum acaba sınavın 21 hazirana değilde daha da ileri bir zamana atılacağı sorusu oluşturmaktadır çünkü Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 20-21 Haziran 2020’de yapılacak.

Resmi bir açıklama veya resmi web sitesinde duyuru niteniliğin de Özel Güvenlik 87.Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınavı ilgili bir açıklama yapılmadığı sürece sınavın ne zaman yapılacagı kesin değil gibi görünüyor.


2020 Özel Güvenlik Konu Sınav soruları için tıklayın

Özel Güvenlik Sınav Sorularını Online Çöz

Özel Güvenlik Deneme  Sorularını Online Çöz

Sınavlarda Sorulmuş   Konu Testlerini Online çöz

Sesli Konu Anlatım için tıklayın

Özel güvenlik Konu Ders Özetleri için Tıklayın

Özel Güvenlik Sınav Günü Tavsiyeler için Tıklayın


sinavinahazirlaniyorum.com olarak özel güvenlik sınavına hazırlanan güvenlik görevlisi adayları; Yayınlamış olduğumuz konu anlatımlara çalışarak ve online testlerden kayda değer bir başarı elde eden ögg adayları muhtemelen sınavda sorulacak sorulara doğru cevap vereceklerdir.
sinavina hazirlaniyorum

SINAVA GİRECEK BÜTÜN ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİM…

YORUMLAR

ÖZEL GÜVENLİK

107.TEMEL EĞİTİM VE 83.YENİLEME SINAVI

24 şubat 2024

SON YAZILAR
POPÜLER YAZILAR
SON YORUMLAR
BİZİ TAKİP EDİN